Wakpol S.A - Flaki, flaczki

Wakpol S.A. - Flaki, flaczki / wyroby garmażeryjne Wakpol S.A. - Flaki, flaczki / wyroby garmażeryjne Wakpol S.A. - Flaki, flaczki / wyroby garmażeryjne Wakpol S.A. - Flaki, flaczki / wyroby garmażeryjne Wakpol S.A. - Flaki, flaczki / wyroby garmażeryjne Wakpol S.A. - Flaki, flaczki / wyroby garmażeryjne

O firmie

Wakpol został założony w 1993 roku jako spółka cywilna. Pierwsi właściciele stworzyli podwaliny pod nowoczesny zakład produkcji garmażeryjnej o zasięgu krajowym.

W latach 90 nastąpił znaczny rozwój firmy, produkty Wakpol zdobywały coraz większe uznanie klientów.

W 1997 Wakpol został przekształcony w Sp z o.o. był to początek dynamicznego rozwoju firmy. Kolejne lata przynosiły znaczny wzrost sprzedaży i uznania klientów, a także inwestycje.

Wakpol lider na rynku ciągle unowocześnia swoją produkcje inwestując w nowe technologie produkcji i pakowania.

W dbałości o środowisko Wakpol uruchomił w roku 2008 własną oczyszczalnie ścieków oraz instalację do schładzania wody gdzie jej zużycie ograniczono o 90% w trosce o przyszłe zasoby.

Lata 2010-1012 to znaczące inwestycje w technologię i jakość produktów. Wakpol posiada certyfikaty BRC Food, IFS Food i ISO 22000. Surowce użyte do produkcji są najwyższej jakości a wdrożone systemy gwarantują najwyższy standard wyrobów.

Obecnie Wakpol S.A. jest wiodącym polskim producentem produktów garmażeryjnych o zasięgu międzynarodowym. Marka Wakpol jest rozpoznawalna w kraju i zagranicą. Produkty Wakpol przygotowywane są wg tradycyjnych receptur , które zyskały klientów w wielu krajach.